22 січня 2012 року в храмі Святого Василія Великого (УГКЦ) у Києві
представники християнських Церков України спільно молилися за єдність
християнства.
Того вечора разом із Блаженнішим Святославом (Шевчуком) у молитві взяли участь: Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, Владика Василь (Івасюк), Екзарх Одесько-Кримський УГКЦ, Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Петро Мальчук, Архиєпископ Києво-Житомирської дієцезії РКЦ, духовенство Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков, єпископи та пастори Німецької євангелічно-лютеранської Церкви та Церкви Християн Віри Євангельської України (п’ятдесятники).
Під час молитви Архиєпископ Петро (Мальчук) звернувся до присутніх зі словом науки, показавши, наскільки важливою є єдність між християнами. Порівнюючи загальноцерковне, парафіяльне та особисте життя із човном, промовець особливо наголосив на перебуванні у ньому Христа, який єдиний має керувати нашими думками і вчинками на шляху до майбутньої єдності між Церквами.
Спільний Молебень завершився зверненням Блаженнішого Святослава. Глава УГКЦ в особливий спосіб зазначив, що «коли чуємо сьогодні слово “єдність“, то віримо, що Ісус увійшов до човна нашого життя, а це означає, що єдність між Церквами є не лише ділом людським, а й ділом Божим».
Згадуючи про День Соборності України, Блаженніший Святослав зокрема наголосив, що «ми зможемо стати великим європейським народом, коли будемо разом як брати і сестри, як християни».
www.ecumenism.com.ua/news/799/
| < Попередня | Наступна > |
|---|