26 лютого у Івано-Франківській духовній семінарії, була відслужена Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний владика Петро (Лоза), єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.

17 грудня в готелі «Станіславів» відбулася акція, присвячена святу святого Миколая Чудотворця.

16 травня 2018 р., у приміщенні Івано-Франківської Духовної Семінарії, працівники Архієпархіального Управління, інших структур Івано-Франківської Архієпарії та студенти ІФДС мали змогу детальніше ознайомитись з медичною реформою.

4 травня, в Івано-Франківську в межах міжнародного фестивалю мистецтв країн Карпатського регіону розпочав роботу і освітній форум. Участь у ньому взяли міністр освіти України Лілія Гриневич, керівники області та міста Івано-Франківська, народні депутати, представники дипломатичного корпусу іноземних держав та міністерств освіти країн-учасниць форуму, вищих навчальних закладів.

6-12 травня 2018 року проходить засідання Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ, яке відбувається у Східній Колегії (м. Айхштет, Німеччина).

У вівторок, 8 травня в Івано-Франківську біля Меморіалу пам’яті борцям за незалежність України відбулося віче з нагоди Дня пам’яті та примирення. У поминальних заходах взяли участь семінаристи ІФДС на чолі з віце-ректором о. Андрієм Чорненоком. 

Дочірні категорії

День відкритих дверей

30 БЕРЕЗНЯ 2019 р. о 11:00

м. Івано-Франківськ

вулиця Софрона Мудрого (Гарбарська), 22

Вгору