А про той день і годину ніхто не знає, ані ангели небесні,- лише один Отець. (Мт.24,36)

З такими словами звертається до нас Сам Ісус Христос із цією тематикою вийшов у світ другий номер християнського часопису «Христова Нива», а саме з тематикою «Апокаліпсису».

Ця тема була, є і буде актуальною з покон-віків. Бо ж людей завжди цікавило питання звідки пішов світ, а отже коли він (світ) закінчить своє існування в просторі? Бо,як запевняє Біблія : «Покайтесь, бо час приходу Христа уже близько».

Багато людей (сектантів, провидиць, пророків…) сучасного світу пророкували і запевняли про кінець всього живого, в ті чи інші дні, години, роки, але все було марно, бо це є таємниця, яка не відкрита Отцем для нашого розуму.

Саме це й намагається розкрити й охарактеризувати з точки погляду Церкви «Христова Нива». Поглянути на всі пророцтва й донести зміст Христової науки, а не вигадки, що подають нам сучасні «пророки», які залякують людей новими специфічними проблемами й хаосами,буцім то «кінець» вже прийшов.

Ми, повинні пам’ятати, що чекаючи на «Армагедон», можемо будь якого дня передчасно залишити світ. Саме тоді настане кінець нашого буття.

Витвицький Степан

Вгору