Про Духовну Семінарію

Післанництво Церкви – це проповідувати благовість кожній людині, що приходить у цей світ (Мр. 16,15). Успіх цієї місії залежить, в основному, від дії Святого Духа, якого Христос Бог послав своїм учням і Апостолам, щоб перебував з ними до кінця віків (Ів. 14,16). Але крім цієї дії необхідне сприяння з боку людини, щоб цей задум щодо спасіння людей здійснився. Тому священиче покликання і служіння включається в життя і післаництво Церкви, і тому велику вагу має те, щоб кандидат на священика, який вступає до Духовної Семінарії усвідомив собі як слід важливість і значення священичого покликання.

Духовна Семінарія є тією установою, яка приготовляє семінаристів до священства, тому має дати семінаристам можливість виробити і розвинути в собі чесноти та здобути знання, яких вимагає високий і святий духовний стан. Завданням Духовної Семінарії є виховати священиків, що мають дбати не лише про спасіння своїх душ, але які стануть добрими і ревними працівниками у винограднику Христовому, вірними у всьому Його слугами і управителями Божих Таїн. Вони покликані продовжувати діло спасіння душ, відкуплених святою Кров’ю Христа, ширити і боронити віру Вселенської Церкви і збільшувати славу Божу.

Духовна Семінарія – це виховна установа, де живе духовна спільнота тих, які пішли за покликом Христа для праці в Його винограднику. Бог дає почути свій голос на різноманітні лади, Він незмінно і повсякчасно відповідає покликові Христа: «Ідіть за мною, я зроблю вас рибалками людей» (Мт.4,19). Прийнявши цей Христовий поклик, Його учень полишає дім, братів, сестер, батька, матір, все своє майно (Мр. 10,28-31), та вступає до Семінарії, щоб активно відбути необхідний духовний вишкіл що триває 7 років, щоб стати гідним і вправленим співробітником Христовим в освяченні, навчанні й веденні Божого люду.

 УМОВИ ПРИЙНЯТТЯ ДО СЕМІНАРІЇ

Згідно рішення Ректорату Івано-Франківської Духовної Семінарії у 2012 році до Семінарії приймаються юнаки віком від 17 до 30 років, виключно неодружені особи.

Усі документи приймаються тільки особисто і в оригіналі.

Впродовж з 25 червня по 30 червня 2012 року з 10:00 до 17:00 в приймальну комісію Івано-Франківської Духовної Семінарії необхідно подати такі документи:

1. Прохання на ім’я о. Ректора Семінарії на дозвіл про складання вступних іспитів (встановленого зразка);

2. Свідоцтво про Хрещення і Миропомазання (оригінал + копія);

3. Автобіографія (оригінал + копія);

4. Документ про середню або вищу освіту (оригінал + копія), якщо принаймні одна оцінка атестату чи диплому є нижче 5-ти балів (за 12-ти бальною системою оцінювання), то даного абітурієнта Приймальна Комісія Семінарії не має права допустити до складання вступних екзаменів;

5. Характеристика-рекомендація від місцевого пароха;

6. Медична довідка за формою 086-У;

7. Амбулаторна картка;

8. Шість фотокарток розміром 3,5х4,5;

9. Поручення Правлячого Єпископа на ім’я о. Ректора Семінарії;

10. 2 Копії Паспорта (1,2,9,10,11 сторінки);

11. Довідка про склад сім’ї та місце проживання;

12. Конверти з марками (5 шт.).

Всі документи повинні бути у паперовій папці.

До Івано-Франківської Духовної Семінарії можуть бути прийняті також кандидати з інших Єпархій, але тільки за порученням (направленням) свого Правлячого Архієрея.

Термін навчання в Івано-Франківській Духовній Семінарії триває – 7 років.

Академічний рік починається 1 Вересня і триває до 1 Липня.

Форма навчання – денний стаціонар закритого типу.

Під час вступних іспитів від кандидата будуть вимагатися знання з таких предметів, за таким порядком:

1. 02.07.12 – Українська мова (переказ) (головний корпус – 10:00).
2. 03.07.12 – Логічне тестування (головний корпус – 10:00).
3. 04.07.12 – Співи (перевірка слухових і голосових здібностей) (головний корпус – 10:00).
4. 05.07.12 – Основи віри: (Катехизм, Історія Старого і Нового Завітів, Історія Церкви, Історія України) – тестування (головний корпус 10:00).
5. 06.07.12 – Співбесіда. Мед. комісія (головний корпус – 10:00).

Оголошення результатів вступних іспитів 10.07.2012 року Божого – 10:00 (головний корпус)

За більш детальною інформацією про умови вступу, час проведення екзаменів, просимо звертатись за наступною адресою:

Івано-Франківська Духовна Семінарія
76019, м. Івано-Франківськ
вул. Василіянок, 64
тел. (0342) 78-52-36; 50-45-80
www.ifds.org.ua
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вгору