БРАТСТВО СВЯЩЕННОМУЧЕНИКА ЙОСАФАТА

В Івано-Франківській Духовній Семінарії вже не один рік активно діє Братство Священномученика Йосафата, архиєпископа Полоцького. Одна з підструктур семінарії. Це є релігійна спільнота, яка створена з ініціативи семінаристів для більшої згуртованості та для всебічного духовного, інтелектуального і патріотичного виховання та розвитку семінаристів, а також здобуття ними практичних навичок, необхідних для душпастирської праці.

На даний час членами Братства є семінаристи всіх курсів. Управа складається лише з учасників Братства. До неї входять голова Братства, його заступник, секретар та скарбник. Братство також має свого духівника, який займається духовним проводом. Кожного тижня проводиться зібрання, на якому є спільна молитва, наука духівника, загальні оголошення та вирішення необхідних питань.

Свою діяльність Братство акцентує на двох аспектах. Перший – це всебічний розвиток та вдосконалення членів. Відвідування музеїв, театрів, пізнавально-відпочинкові поїздки, рекреація, реколекції. Другий – це праця зі світськими людьми. Є сформовані різні гуртки, одним з них є «Волонтерська Служба Місійно-Харитативної Діяльності», служба яка займатиметься євангелізацією та катехизацією дітей, молоді та людей з особливими потребами по навчальних закладах, лікарнях, пансіонатах, інтернатах, будинках нічного перебування. Також деякі учасники викладають християнську етику в світських школах та училищах. Кожен з нас несе в особливий спосіб світло Божої любові до людей.

Семінарія відрізняється від інших навчальних закладів тим, що тут не лише навчаються, але через молитовні практики, семінарійну формацію юнаки готуються до прийняття Тайни Священства. І це не є професія, але це є особливий поклик до місії Церкви, тобто іти проповідувати, навчати, мирити, утішати засмучених і покривджених, – іншими словами бути у всіх обставинах життя. Братство Свщмч. Йосафата є доброю школою, в якій кожний вчиться бути християнином – слугою Бога і братом для кожного ближнього. Також це є добра практика для майбутньої священичої праці.

 

КОНТАКТИ:

Голова Братства (бр. Михайло Макар): +38(068) 427 01 65

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook: www.facebook.com/bsj.ifds

Історія 

Сьогодення Братства

Новини Братства

Фотогалерея

Вгору