altСьогодні  в семінарійному храмі відбулися загальні збори семінарійного Братства свщмч. Йосафата.  В цей день всі учасники, згідно Статуту Братства, вибирали нового голову.

Розпочались вибори з молитви, опісля вступне слово виголосив отець-ректор Олег Касків, де закликав робити вибір відповідально та згідно совісті. Також на виборах був отець віце-ректор Олесь Будзяк, духівники та префекти семінарії. Голова Братства бр. Ігор Клюба подякував всім за спільну працю та наголосив, що для нього було честю нести цю нелегку ношу.

Після проведення голосування обраним на голову Братства, з шести претендентів, став бр. Михайло Макар який до цього виконував обов’язки секретаря. Взявши слово новообраний голова подякував усім за довіру і незважаючи на переживання та страх пообіцяв гідно нести поставлену на нього місію. В свою чергу всі брати його щиро привітали та під урочисті оплески йому було вручено печатку, як символ влади, його попередником бр. Ігорем Клюбою.

Щиро вітаємо брата Михайла з цією подією в його житті та житті всієї спільноти, бажаємо кріпості духу та світлого розуму для провадження Братства на благо семінарійної спільноти та всієї Церкви.

Інформаційний центр ІФДС

Вгору