Після Пасхальних вакацій, 18  квітня у семінарійній каплиці відбулися збори Братства Священномученика Йосафата. Традиційно зібрання розпочалося зі спільного молебня до покровителя спільноти - свщмч. Йосафата, яку очолив духівник братства о. Юрій Павлюк, опісля звернувся з короткою наукою, як вірити в себе та боротися зі страхом перед випробуваннями, який виникає в нашому служінні.

Коли закінчився молебень, до братів звернувся Голова братства бр. Михайло Макар, який насамперед подякував братам, які проводили тренінг-конференцію "Біля сповідальниці" по школах та парафіях нашої Івано-Франківської Архиєпархії, УГКЦ. Брат Михайло ознайомив з планом заходів на ближчий час, а саме проведення та участь у прощі випускників шкіл Івано-Франківської Архиєпархії (05 травня) у с. Погоня, організувати молитовно-відпочинкову поїздку до Унівського Монастиря.

На завершення, пригадав учасникам про характеристики, які вони повинні отримати у навчальних закладах, де проводили харитативну діяльність. Пригадав, що членські внески, як фінансова підтримка, також є не менш важливі.

Більше фото тут

Інформаційний відділ Братства Святого свщмч. Йосафата

стаття: Віталій Лесів
фото: Віталій Лесів

Вгору