alt

28 травня 2016 року Івано-Франківська Архієпархія та Духовна Семінарія Свщмч. Йосафата вже в шосте організовують Архієпархіальний з`їзд вівтарних дружин. Кожного року він має інший характер. Цьогорічною темою заходу є «Боже Милосердя» 

Понад 350 вівтарників мали змогу познайомитись з життям семінарії та пережити цей день разом із семінаристами та настоятелями. Спільно із священиками молилися Молебень до Пресвятої Богородиці . В часі якого віце-ректор прот. Олесь Будзяк виголосив проповідь наголосивши на важливості Святої Літургії у житті вівтарника.

Опісля молебню ректор семінарії митр. прот. Олег Каськів привітав всіх учасників з’їзду. Після чого юні гості були розділені на групи по вікових категоріях і на чолі з братами-семінаристами відправилися в навчальний корпус Івано-Франківської Архієпархії де брали активну участь в катехизації, які провадили брати-семінаристи.

Після чого була обідня перерва де молоді хлопці змогли почастувати смачним обідом. Також для юнаків проведено мистецьку програму.

На завершення VI-го зїзду вівтарних дружин, прот. Олесь Будзяк, поблагословив кожного вівтарника мощами свщмч. Йосафата та кожен отримав книжку «Життя та діяльність Івано-Франківської Духовної Семінарії» на згадку про сьогоднішню подію.

бр. Віталій Лесів,
семінарист ІІІ-го курсу

Вгору