7 грудня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата розпочалися реколекції. Духовним наставником і провідником на час днів духовної віднови є монах-студит о. Юстин Бойко. Основною темою реколекцій є покликання.

Розпочалися дні духовної віднови із спільної молитви. Після чого ректор семінарії – прот. Олесь Будзяк подякував отцю Юстину за те, що незважаючи на свої обов’язки погодився поділитися своїм досвідом та провести реколекційні науки. А також наголосив, що реколекції – це час дії Бога, і побажав, щоб Дух Святий вів усіх нас протягом цієї віднови духа.

Отець Юстин в часі духовних розважань акцентував свою увагу на тому, що Бог не кличе просто так, а для певної місії, тому людина повинна відчути цей поклик і піти назустріч Богові. «В кожному покликанні є момент таємниці», - наголосив реколектант. Також отець розповів, що «Покликання складається з трьох складових: 1) Бог кличе; 2) Людина відповідає; 3) Діалог людини з Богом». Ієромонах вибрав чотири постаті із Біблії на прикладі яких ми зможемо краще зрозуміти суть покликання. У першій науці реколектант розповів, що першою постаттю є Авраам. «Авраам – це людина взірцевої віри та взірцевого покликання».

На завершення першої духовної зустрічі о. Юстин попросив братів застановитися над такими питаннями: «А до чого мене Бог покликав у священстві? І чи я розпізнав ті дари, які Бог дав для мене?»

стаття: Назарій Дякун
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору