×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/15.08.17_02
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

У неділю, 23 грудня, з благословення Архієпископа і Митрополита Владики Володимира відбулася остання у 2018 році зусріч Школи християнського аніматара, у католицькій школі-гімназії св. Василія Великого.

У своїй проповіді о. Василь Савчин звернувся до учасників зі словами: "Кожного разу, коли ми чуємо слова Євангелія і апостола маємо знати, що це не є просто слова, а це Слово Боже, яке було актуальне як 2000 років тому, так і тепер. Воно спрямоване і говорить до тебе, тобі конкретно. В сьогоднішньому Євангелії чоловік запитав Ісуса: "Що я маю робити, щоби бути в раю?" І бачимо, що Господь не відкриває щось нове. Він йому каже - дотримуйся заповідей. На що той відповідає - все це робив я змалку. - Ще одного тобі бракує. В тебе є багатство, віддай мені його. Так само Господь зараз каже тобі - Віддай Мені те, що в тебе є найцінніше."

Також отець зазначив, що аніматор це непросто людина, яка веселить та забавляє дітей. "Ви покликані в сучаний спосіб показати дітям, що Бог не є десь далеко, а завжди поруч, що Бог класний, але це можливо буде тільки тоді, коли ви віддасте все своє життя Господу."

У цю зимову пору, зігрітися слухачам школи доптмагають банси, після яких на них очікував перший тренінг від онлайн маркетолога та аніматора молодіжної спільноти "Метаноя" - Святослава Стефанишина.

Отець-капелан Віталій Кузьмин розповів про літургіку, що це за наука і в чому полягає її вчення. Паралельно з ним, для першого курсу, брат Василь Кінах та Софія Дубовик провели практичний тренінг з ігрології.

Про етику аніматора розповідав брат Богдан Сабало - префект ІФДС. А насамкінець учасники почули про специфіку проведкення еко-таборів від о. Михайла Дзуля. Отримавши море вражень, завершили день спільною подячною молитвою.

Джерело: Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

{gallery}15.08.17_02{/gallery}

Вгору