15 лютого, в день празника Стрітення Господнього, у катедральному храмі Петра і Павла, що у місті Чортків, відбулися дияконські свячення студента шостого курсу Зависляка Павла. Торжествений чин очолив Кир Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький. На торжестві були присутні брати однокурсники і префект семінарії о. Зореслав.

Чин дияконських свячень відбувся в часі торжественної Архієрейської Літургії. Дияконія в Церкві завжди була особливим даром служіння до якого заохочувалися найбільш побожні і вірні особи. Преосвященний Владика уділив свячення для бр. Павла Зависляка, щоб той у своєму служінні уподібнювався до ангела, що служить при Господньому престолі. 

Теж на торжество завітало багато гостей і друзів, що прийшли привітати диякона Павла Зависляка з цією важливою подією у його житті. Від імені усієї семінарійної спільноти, нововисяченого диякона, привітав о. Зореслав, префект семінарії.  Також увесь курс диякона Павла, щиро вітав його з цим особливим моментом його життєвого шляху.

На завершення диякон Павло щиро подякував усім за їх молитовну присутність і підтримку. Найперше він дякував Богові і родині. Теж звернувся зі словами вдячності до Преосвященного Владики Димитрія, обіцяючи молитися за Його Преосвященство, і теж просив про молитовну підтримку  Владики і усіх присутніх. Тоді усі спільно помолилися за мир і спокій в Україні і спільно заспівали Многая і Благая Літа дияконові Павлу Зависляку і усім присутнім.

стаття: Ігор Романишин
фото: Ярослав Боднар

Інформаційний центр ІФДС

Вгору