У середу, 27 лютого у семінарійному храмі Івано-Франківської духовної семінарії була проведена конференція ректорату.

Розпочалася зустріч спільною молитвою після якої о д-р. Андрій Чорненко, віце-ректор ІФДС вручив грамоти та медалі семінаристам, які вибороли призові місця на змаганнях з  слалом-гіганту в ТК «Буковель».

Опісля, о. Андрій як проректор Івано-Франківської академії поділився з семінарійною спільнотою планами про подальший розвиток навчального закладу. Зокрема, розповів про процес ліцензування та акредитації магістратури для академії.

Згодом, активно обговорювалися питання, пов’язані з семінарійним життям. У цій частині зустрічі отець віце-ректор відзначив активних братів, зокрема подякував семінарійному октету, а також учасникам новоствореного театру імені священномученика Йосафата, які в післяріздвяний час виступали на парафіях Івано-Франківської митрополії. Відтак, отець Андрій наголосив на важливості постійної активності семінаристів у житті семінарії.

Наступна частина зустрічі пройшла у форматі «питання-відповідь». Кожен із присутніх міг поставити запитання, на які о. Андрій Чорненко давав вичерпні відповіді.

На завершення конференції уся семінарійна родина помолилася за мир в Україні.

стаття: Мацевко Ілля
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору