У понеділок, 11 березня, в семінарійному храмі вперше відбулася конференція студентського самоврядування Івано-Франківської академії ім. Івана Золотоустого.

На початку зустрічі вступне слово промовив проректор ІФА з навчальної частини та віце-ректор ІФДС, прот. д-р. Андрій Чорненко. Отець представив семінаристам голову студентського самоврядування, бр. Андрія Жука. Конференція розпочалася з молитви, після якої бр. Андрій розповів про мету та діяльність цієї академічної формації, розповів про заходи, які відбуватимуться в академії, а також представив всіх членів студенського самоврядування.

Конференція стала справжньою подією, оскільки на ній було створене студентське самоврядування Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата (Кунцевича). Офіційною назвою семінарійного самоврядування буде – «семінарійний парламент». Наступна частина конференції була присвячена обговоренню питань як з академічної, так і семінарійної частин, кожен міг висловити свою думку, запропонувати свої ідеї для їх реалізації у семінарійному чи академічному житті спільноти.

стаття: Святослав Данилець
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору