18 листопада до Івано-Франківської Духовної семінарії прибули військовослужбовці з військової частини А-1349, яких супроводжував військовий капелан о.Віталій Кузьмин. Прибули військові на запрошення братства ЦДСС.

 

Розпочався захід із спільної молитви до святого Димитрія, котрий є покровителем усіх військових. Брати-семінаристи разом з солдатами молилися молебень до святого, щоб той охороняв усіх наших військових протягом їхньої служби, а також молилися за мир в Україні. о. Віталій, очолювавший моління, звернувся до усіх присутніх з проповіддю про святість. Він наголосив, що святість полягає у вмінні жертвувати собою для інших. Отець-капелан розповів про те, що Бог закликає кожного із нас до святості і наділяє нас Своєю благодаттю, особливо у Святих Тайнах.

Опісля молитви для військових провели екскурсію семінарією. Впродовж якої розповіли про семінарійний побут і особливості покликання до священства.

 Тоді усі спільно мали спільну трапезу, де могли в неформальній обстановці поспілкуватися. Кожен міг задати питання, яке цікавило. Бесіда була дуже цікавою для усіх і в часі обговорення різних духовних і побутових тем, кожен з присутніх почерпнув для себе, щось нове і корисне. На завершення усі подякували один одному і обмінялися запрошеннями, щоб в подальшому проводити подібні зустрічі.

 Особлива подяка усім братам з ЦДСС, а саме бр. голові Володимиру Майці і також Бойкові Василеві, Беляшину Назареві, Ковальчуку Андрієві, Филистину Тарасу, Депутатові Роману, Гаврилашеві Дмитру і Коткевичу Святославу за організацію і проведення цього заходу. Також, щиро дякуємо усім військовослужбовцям і отцеві Віталю за їхній візит. Щоб наше служіння завжди було на прославу Бога, України і українського народу.

стаття: Святослав Коткевич
фото:
Святослав Коткевич

Інформаційний центр ІФДС

Вгору