Хор «Благовіст» Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата (Кунцевича) діє уже понад 20 років. Протягом цього часу у хорі є незмінний музичний керівник, викладач літургійного співу в ІФБУ, випускник Львівської Національної Музичної Академії ім. Миколи Лисенка, протоієрей Тарас Огар.

Учасники хору окрім Богослужінь у семінарійному храмі також дуже часто виїжджають на різні парохії, щоб своїм співом прикрашати Богослужіння. Окрім того хористи співають в часі урочистих події Івано-Франківської Архієпархії, зокрема в Архікатедральному соборі Воскресіння ГНІХ.

На даний момент у хорі є 17 семінаристів, які працюють дляпрослави Бога. В 2017 році хор «Благовіст» прекрасним співом супроводжував урочисті богослужіння, приурочені 150-тій річниці від канонізації священномученика Йосафата (Кунцевича) в соборі Святого Петра, головній католицькій святині світу.

В репертуарі хору – твори українських та зарубіжних композиторів, сакральна музика та народні пісні. Великим досягненням діяльності хору та диригента є випуск збірника хорових партитур «Велика вечірня з литією».

У майбутньому колектив сподівається ще багато великих досягнень на нелегкій ниві творчості та відновлення духовної музики.

Гурт "ЕФФАТА"

Вгору